O mně

Jmenuji se Pavlína Reindlová a jsem Certifikovaný terapeut energetické psychologie – EFT.

V současné době se věnuji „alternativnímu způsobu léčení“.  Jsem zasvěcena do energie Reiki I. a II., absolvovala jsem rekvalifikační kurz masér, kde mě nejvíce oslovila Amma masáž, pracuji s barvami a s automatickou kresbou. Několik let jsem pracovala ve školství, získané zkušenosti využívám při práci s dětmi.

Vždy jsem se snažila pomáhat ostatním, někdy i na úkor vlastního zdraví. Pak se něco ve vašem životě změní a vy pochopíte, že nejdůležitější jste vy sami a vaše zdraví. Učíte se mít rádi sami sebe a užívat si života.

Na základě vlastních zkušeností a získaných poznatků z kurzu EFT jsem si uvědomila, že všechny negativní zkušenosti, emoce, stres mají vliv na naše fyzické tělo. Vzpomeňte si, co se děje s vaším tělem, když vás čeká nepříjemná schůzka. Začne nás nepříjemně bolet břicho, můžeme mít problémy i s hlasivkami, a to je ještě ta příjemná varianta, neboť určitě známe, že se přidají i střevní problémy. Jestli-že dokážeme přijmout, co se s naším tělem děje a ukázat mu, že není potřeba na dané situace reagovat tímto způsobem, odstraníme negativní emoce a zlepší se energetický tok v našem těle.

Metodu EFT jsem vyzkoušela sama na sobě. Ti, kdo mě znají blíže, vědí, že jsem dlouhé roky byla silný alergik, který tak jednou do roka skončil na kapačkách nebo v lékařském zařízení. Alergie jsou pryč a to hlavně proto, že jsem to chtěla a byla jsem sama k sobě a ke svým pocitům upřímná.

Teď přišel čas, kdy vnitřně cítím, že je na čase své zkušenosti, poznatky a vše co jsem se naučila předávat dále.

Budete-li chtít, pomohu vám stanout tváří v tvář sobě samým, naučit se, mít se rád, stanu se vaším průvodcem na cestě poznání a uzdravování. Pomocí energetické terapie vám pomohu najít a žít šťastný život, zharmonizovat vaše tělo.

Nejdůležitější však je „Každá terapie pomáhá jen TĚM, CO CHTĚJÍ“.

Co je u mě nového v roce 2019

Tak jako každý z nás se snaží v životě někam posouvat, získávat další zkušenosti a vědomosti, tak i já procházím „procesem vývojem“. V oblasti Reiki jsem byla zasvěcena do mistrovského stupně a získala tak čtvrtý symbol, děkuji za to, že mohu užívat oslovení Mistr Reiki léčitel. Absolvovala jsem primárně preventivní program pro pedagogy a poradenské pracovníky ve školství – Druhý krok. Hlavním cílem je osvojování pěti základních dovedností, návyků – sebeuvědomování, seberegulace, sociální cítění, zodpovědné jednání a vztahové dovednosti. Děkuji, že jsem mohla tento kurz absolvovat, a že si více lidí uvědomuje potřebu pracovat se základními emocemi a především uvědoměním potřeby toto začleňovat nejen do běžného života, ale i jako součást výuky jak v MŠ tak i ZŠ. V oblasti masáží jsem získala certifikát - Čínské energetické masáže. Čínská energetická masáž je výborná technika celotělového ošetření, jednotlivé masážní hmaty jsou vedeny ve shodě s průběhem dráhy močového měchýře. Dále jsem se zúčastnila úvodního víkendu Biodynamických masáží, které mě natolik oslovily, že jsem se rozhodla prohloubit si získané dovednosti v ročním kurzu – Terapeutická práce s dotykem. Děkuji za možnost seznámit se s jinou formou využití masáží při léčení, možnost poznat nové lidi a manželovi za vánoční dárek, který byl velmi přínosný a efektivní v mém osobním rozvoji.

„Podněty, povzbuzující nás k učení a poznání, jsou ve věcech samých, kterým se učíme a které poznáváme.“

Marcus Tullius Cicero

Kontaktujte mě

Pavlína Reindlová

Hodkovická 109, 463 12 Liberec

eft@liwet.cz

+420 604 720 129

Kde mě najdete