Kdo jsem

Jmenuji se Pavlína Reindlová a jsem Certifikovaný terapeut energetické psychologie – EFT.Portret-1

V současné době se věnuji „alternativnímu způsobu léčení“.  Jsem zasvěcena do energie Reiki I. a II., absolvovala jsem rekvalifikační kurz masér, kde mě nejvíce oslovila Amma masáž, pracuji s barvami a s automatickou kresbou. Několik let jsem pracovala ve školství, získané zkušenosti využívám při práci s dětmi.

Vždy jsem se snažila pomáhat ostatním, někdy i na úkor vlastního zdraví. Pak se něco ve vašem životě změní a vy pochopíte, že nejdůležitější jste vy sami a vaše zdraví. Učíte se mít rádi sami sebe a užívat si života.

Na základě vlastních zkušeností a získaných poznatků z kurzu EFT jsem si uvědomila, že všechny negativní zkušenosti, emoce, stres mají vliv na naše fyzické tělo. Vzpomeňte si, co se děje s vaším tělem, když vás čeká nepříjemná schůzka. Začne nás nepříjemně bolet břicho, můžeme mít problémy i s hlasivkami, a to je ještě ta příjemná varianta, neboť určitě známe, že se přidají i střevní problémy. Jestli-že dokážeme přijmout, co se s naším tělem děje a ukázat mu, že není potřeba na dané situace reagovat tímto způsobem, odstraníme negativní emoce a zlepší se energetický tok v našem těle.

Metodu EFT jsem vyzkoušela sama na sobě. Ti, kdo mě znají blíže, vědí, že jsem dlouhé roky byla silný alergik, který tak jednou do roka skončil na kapačkách nebo v lékařském zařízení. Alergie jsou pryč a to hlavně proto, že jsem to chtěla a byla jsem sama k sobě a ke svým pocitům upřímná.

Teď přišel čas, kdy vnitřně cítím, že je na čase své zkušenosti, poznatky a vše co jsem se naučila předávat dále.

Budete-li chtít, pomohu vám stanout tváří v tvář sobě samým, naučit se, mít se rád, stanu se vaším průvodcem na cestě poznání a uzdravování. Pomocí energetické terapie vám pomohu najít a žít šťastný život, zharmonizovat vaše tělo.

Nejdůležitější však je „Každá terapie pomáhá jen TĚM, CO CHTĚJÍ“.

Služby

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a tři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).