Služby

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacetjedna a tři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Automatická kresba

Automatická neboli intuitivní kresba je technika, která pracuje s naším podvědomím, intuicí. Každý z nás má v sobě schopnost používat automatickou kresbu, neboť každý z nás má intuici vrozenou. Stačí se s ní stále propojovat, pracovat a rozvíjet ji. Automatická kresba má mnoho forem i způsobů využití.  Současní léčitelé ji používají k diagnostice stavu zdraví nebo vytváření léčivých a harmonizačních obrázků. Setkáme se s ní i v psychiatrii jako s prostředkem k vyjádření nálad pacienta.

 

Čím je automatická kresba odlišná od běžného kreslení?

Hlavní rozdíl je v tom, že nevíte, co kreslíte. Ruka je volně vedena, máte pocit, že se pohybuje sama aniž by byla vedena vaší rozumovou stránkou. Kreslící ruka reaguje na informace z vašeho podvědomí.

Jak se mohu naladit, připravit , aby se rozum do kreslení nepletl?

Vše je jen otázkou cviku. Nejlépe se do klidového stavu dostaneme poslechem relaxační hudby, někomu stačí na chvilku zavřít oči a zůstat v klidu a tichu, můžeme využít i meditace, těmito způsoby se dosahuje stavu alfa. V této hladině odpočíváme a nezabýváme se soustředěným myšlením.

 

Jaké jsou druhy automatické kresby?

Vykreslovací (očistná) kresba - vykreslujeme se ze všeho, co nám vadí, co nám překáží, uděláme energetický úklid.

Léčivé obrázky (energetické, harmonizační ....) - tvoříme  obrázky, které nás zklidňují, relaxuje naše tělo i duše, léčivý obrázek nám pomůže na cestě k sebeuzdravení.

Obrázkové vzkazy duše - kreslení pro radost, bez konkrétního názvu, záměru. Tato kresba vždy zrcadlí rozpoložení našeho nitra, můžeme z ní číst informace, nebo ji využít jednoduše jen jako relaxační kreslení. 

Diagnostická kresba (testovací) - patří sem kresba čaker, aurogram, diagnostika energií ve vztahu, určování zón, testování procent a odpovědí ano/ne, práce s časovou osou, zakreslení energií fyzického těla nebo-li zdravotní kresba apod.

Propojení s automatickým písmem - automatickou kresbu lze propojit s písmem, někomu se spustí samovolně, přirozeně, u někoho stačí cílený impulz a návod.

"Není důležité zda si myslíte, že umíte či neumíte kreslit, důležité je chtít kreslit."

                                                    Kolotoc-radosti