Semináře a kurzy

Kurz automatické kresby

Automaticka-kresba-pozvanka_2411

Termín: ---

Místo: Hodkovická 109, Liberec - Doubí

Cena: 300 Kč

Automatická kresba, je technika, kdy člověk nepřemýšlí nad tím, co zrovna kreslí, ale nechává pracovat spíše intuici. To, co vzniká na papíře, nekreslíme svou hlavou, tedy svým chtěním, vůlí nebo logikou, je to spíše spontánní zakreslení toho, co cítíme.

Vzpomeňte si na pomalované rohy sešitů, když jste se ve škole nudili nebo na bezmyšlenkovité čárání při telefonování. To vše jsou některé z podob automatické kresby. Stačí se zklidnit, vypnout myšlenky a začít kreslit.

Na kurzu se budeme věnovat automatické kresbě jako jedné z forem relaxačního cvičení. Určitě si pokládáte otázku: „Zvládnuto, neumím kreslit?“  Určitě ano, důležité je chtít. Každý máme dar intuice, někdo ho rozvíjí více někdo méně, automatická kresba vzniká právě prostřednictvím intuice. Tím, že začnete kreslit, se dostáváte do klidové hladiny. Je to čas, který věnujete jen sami sobě, vnímáte vaše pocity, představy, vzpomínky, vizy. Když postavíte sami sebe ve svém životě na první místo, nesmírně tím získají i ostatní. Neboť v okamžiku, kdy vy jste spokojeni, když máte dostatek energie, teprve potom můžete dávat druhým.

 „Pokud máte dostatek energie pro malé věci v životě, pak ji máte také pro velké věci.“

 

Vzhledem k omezenému počtu max. 10 účastníků, neváhejte a přihlaste se emailem na eft@liwet.cz. Po potvrzení přihlášení je nutné zaplatit cenu kurzu bankovním převodem na účet číslo 670100-2215021596/6210.

Zajištěno: káva, čaj, voda po celou dobu k dispozici, papír a kreslící potřeby – v případě, že upřednostňujete své kreslící potřeby, je možné si je přinést

Budu se těšit na společné kreslení.

Pavlína

Planované další termíny kurzu:

Čas na otázky

Otazky

Termín: ---

Místo: Hodkovická 109, Liberec - Doubí

Cena: zdarma

Lidé mají mnoho otázek, ale často se bojí zeptat, nemají odvahu nebo nemají čas a nechce se jim někde hledat odpovědi.  A tak bych ráda vytvořila prostor pro pravidelné měsíční setkávání s názvem Čas na otázky. Ráda vám odpovím na vaše položené otázky. Tentokrát je možné se ptát na téma Energetické dráhy v našem těle. Hlavním cílem setkávání je hlavně poznat nové lidi s podobnými zájmy, názory a vzájemně si předat nové poznatky a zkušenosti. Budu se na všechny těšit a potěší mě vaše reakce, informace o účasti na eft@liwet.cz.

 

 

 

 

Služby

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a jedna 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).